2024-04-22

Dobkowski dołącza do Panthers

Kolejne krajowe wzmocnienie Panthers Wrocław – do zespołu dołącza Adam Dobkowski, jeden z czołowych linebackerów Polskiej Futbol Ligi.

Dobkowski dotychczas reprezentował barwy Warsaw Mets, gdzie był jednym najbardziej wyróżniających się zawodników. W futbol zaczynał grać w Seahorses Mazowsze i Warsaw Sharks. Na koncie ma również powołania do reprezentacji Polski.

 Dołączyłem do Panthers, ponieważ chcę być częścią drużyny, która walczy o najwyższe cele. Zawsze uwielbiałem rywalizację, a gra na najwyższym poziomie daje mi motywację, aby trenować na najwyższych obrotach. Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać pierwszego domowego meczu przed wspaniałą wrocławską publicznością. W tym sezonie zamierzamy zrobić show i gwarantuję, że dam z siebie wszystko, aby nasi kibice zapamiętali ten sezon na bardzo długo. Do zobaczenia na meczu otwarcia sezonu we Wrocławiu! – komentuje sam Dobkowski.

To kolejne nowe polskie nazwisko w rosterze Panthers Wrocław na sezon 2024. Niedawno do zespołu dołączyli także Jędrzej Rudnicki oraz Eryk Paszkiewicz.

Wrocławskie „Pantery” rozpoczną sezon European League of Football 26 maja. Wówczas podejmą na Tarczyński Arenie ekipę Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży. Pozostałe mecze domowe zespół rozegra na Stadionie Olimpijskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *