Gorzowska przeszkoda przed koszykarkami Ślęzy
W sobotę, 1 marca o godzinie 16:00 koszykarki Ślęzy Wrocław zagrają wyjazdowe spotkanie z PolskąStrefąInwestycji Eneą AJP Gorzów Wielkopolski. Wygrana […]
W sobotę, 1 marca o godzinie 16:00 koszykarki Ślęzy Wrocław zagrają wyjazdowe spotkanie z PolskąStrefąInwestycji Eneą AJP Gorzów Wielkopolski. Wygrana […]
Koszykarki Ślęzy Wrocław przy wsparciu wypełnionej do ostatniej miejsca KGHM Ślęza Areny pokonały MB Zagłębie Sosnowiec 80:62 w meczu 16.
W sobotę, 22 lutego o godzinie 16:00 w KGHM Ślęza Arenie odbędzie się hit 16. kolejki Orlen Basket Ligi Kobiet.
Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe Polski Cukier AZS UMCS Lublin 73:63 w meczu 15. kolejki Orlen Basket Ligi Kobiet.
Amerykanin Kenan Blackshear, który przyjechał do Wrocławia jako “rookie”, nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, dlatego Śląsk korzystając z takiej
WKS Śląsk Wrocław kończy swój udział w PEKAO S.A. Pucharze Polski na etapie ćwierćfinału. Trójkolorowi przegrali z Anwilem Włocławek po
Amerykański rzucający Macio Teague powraca do ORLEN Basket Ligi. Śląsk Wrocław podpisał kontrakt z 27-latkiem do końca trwającego sezonu. Teague
Mierzący 201 cm De’Jon Davis zasila pozycję numer cztery w koszykarskim Śląsku Wrocław. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do końca
Dominikanin kończy swoją przygodę z Trójkolorowymi. „Anioł” dołączył do zespołu w połowie poprzedniego sezonu i po czasie skradł serca wrocławskich