2024-04-17

Adrian Bukowski wypożyczony do Stali

W kolejnych miesiącach Adrian Bukowski zbierze doświadczenie w Stali Rzeszów. Pomocnik WKS-u trafił do pierwszoligowca na zasadzie wypożyczenia i będzie występował w jego barwach końca sezonu 2023/2024. Śląsk ma opcję skrócenia wypożyczenia po rundzie jesiennej.

20-latek przeniósł się do Śląska Wrocław przed rundą wiosenną rozgrywek 2020/2021. Wcześniej jego klubami były Zagłębie II Lublin, a także juniorskie ekipy Miedziowych i Bałtyku Koszalin. W poprzednim sezonie rozegrał dla wrocławskiego klubu dziewięć spotkań w PKO BP Ekstraklasie.

Teraz pomocnik trafia na wypożyczenie do ekipy ze stolicy Podkarpacia. Rzeszowianie w minionych rozgrywkach uczestniczyli w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zmagania w obecnym sezonie zaczęli jednak gorzej i poszukiwali wzmocnień.

Regularna gra w Fortuna 1. Lidze z pewnością będzie dużym krokiem do rozwoju piłkarskiego Adriana Bukowskiego. Piłkarz będzie zbierał doświadczenie w Stali do końca bieżących rozgrywek lub przez rundę jesienną – Śląsk Wrocław ma możliwość skrócenia wypożyczenia już zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *