2024-02-26

12. triumf Betard Sparty Wrocław

W meczu 12. kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonała 57:33 KS Apator Toruń i z kompletem zwycięstwem przewodzi w stawce!

Zawodnicy Betard Sparty Wrocław od początku spotkania prowadzili w meczu i z serii na serię powiększali przewagę nad drużyną gości. Co ciekawe, wygrana w biegu 11 pary Woffinden – Pawlicki zapewniła już kolejne, dwunaste z rzędu zwycięstwo w meczu.  

Dzięki dopisaniu do tabeli ligowej kolejnych trzech punktów, wrocławianie zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie rundy zasadniczej, dzięki czemu będą mieli najlepsze rozstawienie w fazie Play-off.

BETARD SPARTA WROCŁAW – 57

  1. Piotr PAWLICKI – 7 (2,1,3,1)
  2. Daniel BEWLEY – 12+2 (3,3,2*,3,1*)
  3. Artiom ŁAGUTA – 10 (w,1,3,3,3)
  4. Tai WOFFINDEN – 9+1 (1,3,2*,3,d)
  5. Maciej JANOWSKI – 12+1 (3,2,3,2*,2)
  6. Kacper ANDRZEJEWSKI – 2+1 (2*,0,0)
  7. Bartłomiej KOWALSKI – 5+1 (3,1*,1)

FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR TORUŃ – 33

  1. Patryk DUDEK – 14 (3,3,1,2,2,3)
  2. Paweł PRZEDPEŁSKI – 0 (0,0,0,-)
  3. Robert LAMBERT – 7+1 (1,2,1*,1,2)
  4. Nicolai HEISELBERG – 2+1 (1*,0,-,0,1)
  5. Emil SAJFUTDINOW – 7 (2,2,2,1,0,0)
  6. Krzysztof LEWANDOWSKI – 3 (1,2,0,0)
  7. Mateusz AFFELT – 0 (0,0,-)
  8. Oskar RUMIŃSKI – NS

BIEG PO BIEGU:

BIEG 1: (65,77s) DUDEK, PAWLICKI, LAMBERT, ŁAGUTA (w) – 2:4

BIEG 2: (65,50s) KOWALSKI, ANDRZEJEWSKI, LEWANDOWSKI, AFFELT – 5:1 – 7:5

BIEG 3: (64,46s) JANOWSKI, SAJFUTDINOW, WOFFINDEN, PRZEDPEŁSKI – 4:2 – 11:7

BIEG 4: (64,83s) BEWLEY, LEWANDOWSKI, HEISELBERG, ANDRZEJEWSKI – 3:3 – ( 14:10 )

BIEG 5: (64,64s) WOFFINDEN, LAMBERT, ŁAGUTA, HEISELBERG – 4:2 – 18:12

BIEG 6: (64,26s) DUDEK, JANOWSKI, KOWALSKI, PRZEDPEŁSKI – 3:3 – 21:15

BIEG 7: (65,10s) BEWLEY, SAJFUTDINOW, PAWLICKI, AFFLT – 4:2 – ( 25:17 )

BIEG 8: (64,97s) JANOWSKI, SAJFUTDINOW, LAMBERT, ANDRZEJEWSKI – 3:3 – 28:20

BIEG 9: (65,04s) PAWLICKI, BEWLEY, DUDEK, PRZEDPEŁSKI – 5:1 – 33:21

BIEG 10: (64,72s) ŁAGUTA, WOFFINDEN, SAJFUTDINOW, LEWANDOWSKI – 5:1 – ( 38:22 )

BIEG 11: (64,77s) WOFFINDEN, DUDEK, PAWLICKI, HEISELBERG – 4:2 – 42:24

BIEG 12: (64,60s) ŁAGUTA, DUDEK, KOWALSKI, LEWANDOWSKI – 4:2 – 46:26

Zobacz również: Nabór do kobiecych drużyn Śląska Wrocław

BIEG 13: (64,86s) BEWLEY, JANOWSKI, LAMBERT, SAJFUTDINOW – 5:1 – ( 51:27 )

BIEG 14: (65,47s) ŁAGUTA, LAMBERT, HEISELBERG, WOFFINDEN (d) – 3:3 – 54:30

BIEG 15: (64,44s) DUDEK, JANOWSKI, BEWLEY, SAJFUTDINOW – 3:3 – 57:33 – 109:71

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *