2024-05-26

10 korzyści z zakupu karnetu na Śląsk

Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24. Śląsk będzie walczył o najwyższe cele, rok rozpocznie jako lider rozgrywek, także nie ma co się zastanawiać – to obowiązkowa pozycja dla kibiców WKS-u. Jednak dla nieprzekonanych prezentujemy 10 korzyści, które takowe karnety będą przynosić.

Po rozegraniu 19 spotkań Śląsk Wrocław z 41 punktami na koncie jest liderem PKO BP Ekstraklasy. Do końca sezonu pozostało 15 meczów, w tym siedem na Tarczyński Arena. Średnia frekwencja dotychczas wynosiła 23 219 widzów, co jest drugim najlepszym wynikiem w Polsce. Co więcej – podczas rundy jesiennej dwa domowe mecze były wypełnione do ostatniego krzesełka. By nie drżeć o bilety zachęcamy do kupna karnetów! Oprócz tego prezentujemy 10 korzyści dla osób, które zdecydują się na taką opcję: 

1. Karnet = oszczędność – kibic posiadający karnet może zaoszczędzić nawet 25% procent więcej niż gdyby miał kupować oddzielny bilet na każde wydarzenie. 

2. Niższa cena dla przedłużających – przedłużenie karnetu o kolejną rundę lub sezon skutkuje jeszcze większą obniżką ceny 

3. Wyprzedane bilety na mecz? Nie ma problemu. Z karnetem możesz zarezerwować swoje ulubione miejsce na całą rundę i nie martwić się o nabycie biletu. 

4. Jeśli Śląsk zakwalifikuje się do europejskich pucharów, to karnetowicze będą mieli prawo zachować swoje miejsca z rundy wiosennej, korzystając z przedsprzedaży. 

5. Karnet = wygoda – nikt z Was nie będzie musiał stać w kolejce po bilet. Karnetowicze na stadionie mają specjalne kołowrotki. 

6. Eksluzywne informacje z pierwszej ręki! Dzięki karnetowi jako pierwszy dowiesz się o nowych transferach i przedłużeniach kontraktów. 

7. 15% zniżki w stacjonarnych fanshopach Śląska Wrocław na oficjalne produkty klubowe. 

8. Specjalne spotkania dla karnetowiczów – posiadacze karnetów będą mieli możliwość odbycia eksluzywnych spotkań z piłkarzami lidera PKO BP Ekstraklasy. 

9. W nadchodzącej rundzie nie zabraknie niespodzianek oraz fantastycznych wydarzeń. Dzięki karnetowi posiadacze będą mieli pierwszeństwo podczas zapisów. 

10. W przypadku specjalnych akcji karnetowicze otrzymują od klubu bezpłatne vouchery dla osób towarzyszących. 

Brzmi kusząco, prawda? Zatem nie ma, co czekać! 

Karnety są dostępne w sprzedaży on-line, kasach biletowych przy Oporowskiej 62, w FanShopie #NaStadionie, salonikach Canal+ (CH Astra, CH Marino i CH Bielany) i sklepie FanSport w Trzebnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *