fbpx

Zwycięstwo #VolleyWrocław z Radomką

Niezwykłe emocje dostarczyła nam 15. kolejka TAURON ligi, w której #VolleyWrocław po pięciosetowym boju pokonał Radomkę Radom. MVP spotkania wybrano Julię Szczurowską.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Volejki odwróciły losy meczu

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Spotkanie #VolleyWrocław z Radomką Radom to starcie drużyn z drugiej części tabeli, jednak nie zmienia to faktu, że dziś w hali Orbita obie te drużyny dostarczyły kibicom wielu emocji!

Wrocławianki po pierwszych dwóch partiach przegrywały z przyjezdnymi 0:2, jednak na trzecią odsłonę wyszły na parkiet niezwykle zmotywowane i pokonały drużynę z Radomia 25:19. Taki wynik wzmógł w Volejkach wolę zwycięstwa i jeszcze większą koncentrację, czego dowodem była czwarta odsłona, w której podopieczne Michała Masaka wręcz rozgromiły przyjezdne, triumfując 25:12. Wrocławianki poszły za ciosem i dzięki dobrej dyspozycji w tiebreaku mogą dopisać do swojego dorobku jakże cenne dwa punkty.

MVP pojedunku została wybrana Julia Szczurowska. Wrocławianki mają na swoim koncie 14 punktów i w ligowej stawce zajmują 7. pozycję.

#VolleyWrocław – E.Leclerc MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom 3:2 (21:25, 23:25, 25:19, 25:12, 15:11)

Volley: Szczurowska (36), Bidias (20), Bączyńska (12), Witowska (11), Pacak (9), Muhlsteinova, Saad (libero) oraz Szady (1)

Radomka: Braga (13), Łukasik (11), Stepanenko (9), Murek (6), Świrad (4), Bugg (1), Strasz (libero) oraz Jasek (9), Moskwa (9), Samara (4), Biała (1), Zaborowska, Adamek (libero)

Czytaj także: