fbpx

Znamy termin domowej inauguracji #VolleyWrocław

Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska jako pierwszy zespół na własnym parkiecie podejmą Developres SkyRes Rzeszów. To spotkanie zaplanowano na 20 października, na godzinę 17.00. Co ciekawe, do sprzedaży trafiły także karnety na zbliżający się sezon.

Sezon 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. #VolleyWrocław zainauguruje rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet w Warszawie 12 października, o godzinie 18.00, wówczas wrocławianki zmierzą się z warszawską Wisłą. Nieco ponad tydzień później, 20 października, o godzinie 17.00 w Hali Orbita podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego zmierzą się z brązowymi medalistkami ubiegłego sezonu Developres SkyRes Rzeszów.

Zanim jednak emocje związane z nowym sezonem ruszą w pełni – przed wrocławiankami ostatni sprawdzian formy. W najbliższy weekend #VolleyWrocław zagra w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej. W sobotę, w półfinale zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska zmierzą się z Minchanką Mińsk.

Drugą parę półfinałową będą stanowić Enea PTPS Piła i Aris Thessaloniki, a zwycięzcy sobotnich meczów zagrają w niedzielę w finale, natomiast przegrani powalczą o 3. miejsce. Oczywiście, wszystkie mecze zostaną rozegrane w Hali Orbita.

Kup karnet na sezon 2019/20

Do sprzedaży trafiły także karnety na sezon 2019/2020. Ich cena rozpoczyna się od 85 zł – za karnet ulgowy. Karnet normalny kosztuje 119 zł, a rodzinny 160 zł.  Zgodnie z obietnicą – dla posiadaczy karnetów na sezon 2018/19 klub przygotował specjalną promocję – możliwość przedłużenia wejściówki o zbliżający się sezon za 1 zł.

Przy zakupie karnetu wystarczy wybrać opcję „Przedłużenie”, a potem przy odbiorze nowego abonamentu okazać ten za zeszły sezon. Wymiana voucherów na karnety odbędzie się tradycyjnie przed pierwszym meczem w Hali Orbita. Karnety można zakupić za pomocą platformy kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych EMPiK i Kolporter.

fot. volleywroclaw.pl