fbpx

Zmiana trenera w Śląsku. Mecz z Górnikiem poprowadzi Jacek Magiera

21 kwietnia Ivan Djurdjević przestał pełnić obowiązki trenera Śląska Wrocław. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że popołudniowy trening i niedzielny mecz z Górnikiem Zabrze poprowadzi Jacek Magiera.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Serbski szkoleniowiec prowadził Śląsk od czerwca 2022 roku. Pod jego wodzą zespół rozegrał w sumie trzydzieści dwa spotkania. Ze Śląskiem żegnają się również Maciej Stachowiak (drugi trener) oraz Mariusz Bołdyn (trener bramkarzy).  

Postawa zespołu od czasu porażki w Fortuna Pucharze Polski, jak i wprowadzone ostatnio środki zaradcze, przestały w naszej ocenie dawać nadzieję na szybką poprawę wyników, a w chwili, gdy na kilka kolejek przed końcem rozgrywek drużyna znalazła się w strefie spadkowej, jest to absolutnie konieczne. Po dłuższej analizie podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem oraz częścią jego sztabu. Dziękujemy Ivanowi Djurdjeviciowi i jego współpracownikom za zaangażowanie i pracę dla WKS-u – mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Wszystko na to wskazuje, że nowym/starym szkoleniowcem Śląska Wrocław będzie Jacek Magiera, który został wezwany do klubu i ma poprowadzić dzisiejszy popołudniowy trening. To teraz na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za utrzymanie WKS-u w Ekstraklasie.

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.