fbpx

Zasady bezpieczeństwa na meczu z Cracovią

W czwartek, 25 czerwca o godzinie 19:00 Śląsk Wrocław zmierzy się na Stadionie Wrocław z Cracovią. To pierwsze spotkanie z udziałem publiczności po przerwie spowodowanej epidemią. Wszystkich kibiców, którzy wybierają się na mecz, prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na stadionie.

Dla kibiców Śląska starcie z Pasami będzie pierwszą okazją do pojawienia się na trybunach od 4 marca i spotkania z Koroną (2:1). Epidemia koronawirusa sprawiła, że kolejne mecze rozgrywane były bez udziału publiczności. Od 31. kolejki Rada Ministrów zezwoliła na powrót kibiców na trybuny, ale pod szczególnymi warunkami.

Na meczach fani będą mogli zapełnić do 25% pojemności trybun, a wejściówki będą sprzedawane tylko on-line. Więcej informacji o biletach oraz ich zakupie znaleźć można TUTAJ.

Wszystkich kibiców, którzy wybierają się na mecz z Cracovią, prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i bezwzględne przestrzeganie poniższych standardów.

Zachęcamy do przeczytania pełnej treści zasad bezpieczeństwa w specjalnym reżimie sanitarnym, dostępnych w REGULAMINIE IMPREZY MASOWEJ

  • Każdy kibic wchodzący na stadion jest świadomy ryzyka związanego z zagrożeniem COVID-19.
  • Bilet można zakupić jedynie przez Internet za pomocą strony bilety.slaskwroclaw.pl
  • Każdy kibic musi mieć ze sobą bilet na konkretne spotkanie – dotyczy to również karnetowiczów, którzy nie wejdą na stadion na podstawie karnetu.
  • Karnetowicze muszą kupić bezpłatny bilet, ponieważ nie obowiązują miejsca z karnetów.
  • Prosimy kibiców, by w dniu meczu dokonać pomiaru temperatury ciała i w przypadku, gdy wynosi ona powyżej 37,5 stopnia Celsjusza powstrzymać się od uczestnictwa w meczu.
  • Miejsca na bilecie są bezwzględnie obowiązujące – obok siebie mogą usiąść tylko rodzice z dzieckiem do lat 12.
  • Kibice są zobowiązani do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos, do czasu zajęcia miejsca na trybunach. 
  • Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów od innego uczestnika imprezy w trakcie przemieszczania się po terenie stadionu. Zapis ten nie dotyczy członków rodziny, mieszkających wspólnie.
  • Kibice są zobowiązani do stosowania się do komunikatów spikera oraz służb porządkowych.