fbpx

Zapaśnicy Śląska z medalami na Mistrzostwach Polski U-20

Mistrzostwa Polski U-20 zapasy WKS Śląsk Wrocław

Trzy indywidualne medale, w tym ten z najcenniejszego kruszcu w kategorii do 60 kg i trzecie miejsce zajęte drużynowo – to dorobek WKS Śląska Wrocław na zakończonych wczoraj mistrzostwach Polski U-20.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Trzy medale i trzecie miejsce drużynowe Śląska!

Bez wątpienia ostatnie dwa dni były niezwykle emocjonujące dla fanów zapasów. W Janowie Lubelskim mierzyło się bowiem ze sobą aż 122 zawodników z 40 klubów, by wyłonić mistrzów Polski U-20 w różnych kategoriach wagowych.

Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli WKS Śląska Wrocław, którzy do stolicy Dolnego Śląska wracają jako trzecia siła turnieju!

Indywidualnie było jeszcze lepiej, bowiem złotym medalistą mistrzostw Polski U-20 w kategorii do 60-kg został Dominik Partyka, srebrny medal w kategorii do 130-kg wywalczył Jakub Grabowski, a brąz w kategorii do 63-kg Jakub Suchecki.

Warto też wspomnieć o pozostałych reprezentantach Śląska: Piotr Zubelewicz (kategoria do 67-kg) i Oskar Lubera (kategoria do 72-kg) zakończyli zmagania na 5. miejscu, Oskar Lech (kategoria do 72-kg) był 9., a Mark Szałacki (kategoria do 82-kg) 11.

Gratulujemy!

Czytaj także: