fbpx

Zagraj w FIFĘ 20 i spotkaj piłkarzy Śląska

W najbliższą sobotę, 26 października, w Auchan Bielany odbędzie się turniej FIFA 20, któremu patronuje Śląsk Wrocław. Gracze będą rywalizować w dwóch kategoriach U-15 i Open, a swoją obecność potwierdzili także piłkarze Trójkolorowych.

Turniej gry w FIFĘ 20 rozpocznie się w Auchan Bielany o godzinie 11.00, a rywalizacja planowno powinna zakończyć się około godziny 20.00. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będzie m.in. Przemysław Bargiel, piłkarz Śląska Wrocław, grający wcześniej we włoskim AC Milnan oraz popularni youtuberzy: Robert „LisekHD” Liszka oraz Roksana „Rokcia” Sobieszek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy turnieju FIFA 20 będą rywalizować w dwóch kategoriach – U15 (32 uczestników w wieku do 15 lat) oraz Open (96 uczestników w wieku powyżej 15 lat). Zabawa będzie rozgrywana w systemie brazylijskim, zakładającym podwójne eliminacje. Młodsi uczestnicy zawalczą o laptop, pady do PS4 oraz słuchawki gamingowe. Natomiast w kategorii open główną nagrodą będzie konsola PS4 z grą FIFA 20. Do wygrania również gadżety piłkarskie i bilety na mecz, ufundowane przez Śląsk Wrocław.

Zapisy

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy w dniu turnieju zgłosić się do punktu zapisów w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Zapisy odbywają się od godziny 9.00 do godziny 11.00.  Osoby poniżej 16. roku życia muszą przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie.

Na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Bielany auchanbielany.pl znajduje się wzór oświadczenia do pobrania, wydrukowania i wypełnienia. O możliwości uczestnictwa w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.