fbpx

Wybierasz się na mecz Śląska? To warto wiedzieć!

Wybierasz się na najbliższy mecz Śląska i masz w związku z tym pytania? Zastanawiasz się, jak i gdzie kupić bilet i jak poruszać się po stadnionie? Sprawdź ten poradnik kibica.

To będzie wyjątkowo mocny początek rundy wiosennej PKO Ekstraklasy! W pierwszym meczu 2023 roku na Tarczyński Arena Wrocław WKS podejmie Zagłebie Lubin w derbach Dolnego Śląska. Mecz w sobotę, 28 stycznia, o godz. 20.

Najważniejsze informacje dla kibiców:

1. Najtaniej i najwygodniej kupisz bilet w systemie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. TUTAJ krok po kroku klub wyjaśnia, jak to zrobić.

2. Pamiętaj, by przyjść na stadion przynajmniej 30 minut przed pierwszym gwizdkiem – dzięki temu unikniesz kolejek, bez problemu znajdziesz swoje miejsce i przygotujesz się do meczu. Bramy stadionu otwierane są 1,5h przed pierwszym gwizdkiem.

3. Wybierz najlepszą dla siebie trybunę, by czuć się jak najwygodniej:

  • Trybuna A – komfortowe miejsca, trybuna VIP
  • Trybuna B – kibicowska atmosfera
  • Trybuna C – najbardziej popularna trybuna wzdłuż boiska
  • Trybuna D – sektor rodzinny z atrakcjami dla najmłodszych

4. Wejściówki na mecze kupisz też w kilkunastu punktach stacjonarnych na terenie Wrocławia i nie tylko. Ich lista wraz z godzinami otwarcia dostępna jest TUTAJ.

5. Nie stój w kolejce do kołowrotka przed wejściem na stadion! Twój bilet zadziała w każdym kołowrotku na danej trybunie, więc wybierz ten, przy którym jest najmniej ludzi i wejdź sprawnie na trybuny.

6. Przy Tarczyński Arena działa parking, na który możesz kupić bilet (płatność wyłącznie kartą) w parkomatach. Zachęcamy do przyjazdu na mecz komunikacją zbiorową. Informacje nt dojazdu, parkingu, autobusów, tramwajów i pociągów – TUTAJ.

7. Mecz to święto! Pamiętaj wziąć ze sobą szalik, koszulkę lub inne gadżety z barwami Twojego klubu. Na stadionie wszyscy jesteśmy wielką rodziną Śląska Wrocław! Jeśli chciałbyś kupić śląskowy gadżet albo odzież – odwiedź FanShop #NaStadionie, otwarty od 1,5h przed rozpoczęciem spotkania.

8. Najczęstsze pytania i odpowiedzi w biletowym FAQ, które znajdziesz po kliknięciu w poniższą grafikę:

źródło: slaskwroclaw.pl