fbpx

#WszyscyZaŚląskiem – kupiliście 5 491 voucherów!

Zakończona została sprzedaż voucherów w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się okazać wsparcie klubowi w tym trudnym okresie! Niebawem widzimy się na stadionie.

Akcja #WszyscyZaŚląskiem ruszyła na początku kwietnia. Polegała na zakupie voucherów w symbolicznej cenie 19,47 zł (od roku powstania klubu), które następnie uprawniają do wymiany na bilet na mecz WKS-u do końca sezonu 2020/21. Powodem rozpoczęcia akcji było zawieszenie rozgrywek PKO Ekstraklasy w związku z epidemią COVID-19, co w konsekwencji z dnia na dzień pozbawiło kluby piłkarskie – w tym Śląsk – możliwości generowania przychodów.

Swoje wsparcie okazało wielu kibiców, a także lokalnych firm, którym los Śląska nie jest obojętny. W akcję zaangażowali się m.in byli i obecni piłkarze WKS-u, jak chociażby mistrzowie Polski, Sebastian Mila i Waldemar Sobota, legenda koszykarskich parkietów Maciej Zieliński czy również Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Dziękujemy każdemu, kto zdecydował się wesprzeć klub – czy to pojedynczym voucherem, czy nawet setką (jak firma POS-BET i grupa Ultravaganza). Wspólnie pokazaliśmy, jak wiele znaczą dla nas zielono-biało-czerwone barwy. W sumie kupionych zostało 5 491 voucherów.

Przypominamy, że każdy voucher może zostać wymieniony na bilet na dowolny mecz Śląska do końca sezonu 2020/21.

źródło: slaskwroclaw.pl