fbpx

#WszyscyZaŚląskiem – kup voucher i wspieraj swój klub!

Wrocławski klub zaprasza kibiców do udziału w akcji #WszyscyZaŚląskiem. Uruchomiona została dedykowana strona internetowa, na której fani WKS-u mogą przekazać swoje wsparcie, kupując voucher na mecz w symbolicznej cenie 19,47 zł.

Wszechobecna walka z pandemią COVID-19 i w konsekwencji zawieszenie rozgrywek PKO Ekstraklasy to nie tylko utrata emocji przeżywanych wspólnie na stadionie. Dla klubów oznacza to również zamrożenie przychodów. Społeczność Śląska Wrocław (piłkarze, trenerzy, pracownicy oraz przede wszystkim fani) udowadnia jednak, że w tych trudnych chwilach – jak przystało na jedną, wielką rodzinę – warto trzymać się razem. W odpowiedzi na apele kibiców o możliwość finansowego wsparcia klubu, powstała akcja #WszyscyZaŚląskiem.

Za pośrednictwem nowej strony internetowej WszyscyZaSlaskiem.pl można wesprzeć klub, kupując voucher w symbolicznej cenie 19,47 zł. Będzie on uprawniał do odbioru wejściówki na jeden mecz Śląska aż do końca sezonu 2020/21. Każdy kibic może nabyć dowolną liczbę voucherów (trybuny A, B, C, D).

Kibicom dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do pochwalenia się zakupionym voucherem w mediach społecznościowych, używając hasztagu #WszyscyZaŚląskiem!