fbpx

Wrześniowy numer „Wokół Śląska” już w sprzedaży

Klub z Oporowskiej poinformował, że do sprzedaży trafił już drugi w tym sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”. Jest to oczywiście obowiązkowa lektura dla każdego kibica WKS-u!

Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć już dziś w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Stadionie Wrocław podczas meczu WKS-u z Pogonią oraz on-line. Od poniedziałku gazeta dostępna również na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich i w wybranych salonach Kolportera.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ.

We wrześniowym numerze klub przygotował dla kibiców wywiad z nowym kapitanem wrocławskiej drużyny – Krzysztofem Mączyńskim. “Mąka” opowiada o jedności w szatni, filozofii, według której funkcjonuje drużyna oraz pewności, jakiej dodaje mu opaska kapitana na ramieniu.  

W miesięczniku znajdziecie również artykuł o Diego Żivuliciu, nowym piłkarzu Śląska, wzmocnieniach w drużynie blind footballu, do której dołączył Radosław Majdan oraz informację na temat najbliższych rywali WKS-u wraz z mnóstwem statystyk dotyczących Pucharu Polski, w którym Trójkolorowi rozpoczną zmagania 24 września od meczu z Widzewem. Nie zabraknie również wieści z Akademii Piłkarskiej.