fbpx

#WróćDoGry! – Śląsk Wrocław wspiera lokalny biznes

Z powodu pandemii COVID-19 wrocławskie i dolnośląskie firmy napotykają wiele problemów. Śląsk Wrocław przygotował dla nich nową formę wsparcia. Klub rozpoczyna kampanię #WróćDoGry, w ramach której udostępni lokalnym przedsiębiorcom swoje przestrzenie reklamowe za symboliczną złotówkę.

Walka z rozprzestrzenianiem się koronawirusa niesie za sobą ograniczenia, na skutek których prowadzenie firmy staje się dziś olbrzymim wyzwaniem. Akcja #WszyscyZaŚląskiem polegająca na wspieraniu klubu poprzez zakup voucherów dowodzi, że w trudnych chwilach WKS może liczyć na swoich kibiców. W geście solidarności Śląsk Wrocław – największy klub sportowy w regionie, łączący różne środowiska – pomoże teraz lokalnym przedsiębiorcom dotrzeć do klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

– Nasz pomysł wynika z poczucia odpowiedzialności. Śląsk Wrocław ma szczególne, emocjonalne znaczenie dla lokalnej społeczności i za swój obowiązek postrzegamy angażowanie się w ważne sprawy i troskę o nasze otocznie – również otoczenie biznesowe. Chcemy wyciągnąć pomocną dłoń do przedsiębiorców, umożliwiając im reklamę za naszym pośrednictwem. Mamy głęboką nadzieję, że w ten sposób przekażemy im impuls do dalszej działalności i być może zbudujemy długotrwałe, wartościowe relacje – podkreśla Michał Mazur, dyrektor marketingu i promocji Śląska Wrocław.

Akcja #WróćDoGry skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia i z Dolnego Śląska, odznaczających się wysoką wrażliwością i rodzinnym charakterem. Śląsk Wrocław w tym trudnym czasie udostępni za symboliczną złotówkę swoje przestrzenie reklamowe on-line (m.in. stronę internetową, social media), a po wznowieniu rozgrywek także ekspozycję na nośnikach reklamowych na Stadionie Wrocław podczas meczów PKO Ekstraklasy (konieczne będzie jedynie jednorazowe pokrycie kosztów produkcji reklamy).

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz sposobu jak dotrzeć do klientów z informacją o swojej firmie, produkcie lub usłudze, nie narażając się przy tym na wysokie koszty, zgłoś się do nas: marketing@slaskwroclaw.pl. Ustalimy szczegóły i formę współpracy, tworząc wspólnie dedykowaną reklamę. Liczba miejsc reklamowych jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy je do 13 maja. Określ także, czy mógłbyś przygotować specjalna ofertę dla fanów WKS-u… i wróć z nami do gry!

O autorze