fbpx

Wójcicki odchodzi z Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż wygasający 30 czerwca 2022 roku kontrakt Jakuba Wójcickiego nie zostanie przedłużony, w efekcie czego po zakończeniu obecnego sezonu 33-letni obrońca odejdzie z naszego Klubu.

Jakub Wójcicki został zawodnikiem KGHM Zagłębia na początku sierpnia 2020 roku, trafiając do Lubina z Jagielloni Białystok. Debiut w barwach Miedziowych zaliczył w 2. kolejce rozgrywek 2020/21 podczas wygranego spotkania z Wartą Poznań. Dotychczas prawy obrońca, występujący również na pozycji skrzydłowego, zagrał w koszulce KGHM Zagłębia 27 razy i zanotował jedną asystę. 

– Kubie Wójcickiemu z dniem 30 czerwca 2022 kończy się umowa i z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Kubie za okres gry w Zagłębiu. Bardzo doświadczony, fantastyczny, ambitny chłopak, który oddawał zawsze wszystko to, co najlepsze Zagłębiu. Jednakże kończy się jakiś etap i postanowiliśmy, że kontraktu nie przedłużymy. Także życzymy Kubie wszystkiego najlepszego i powodzenia. Będziemy go tu bardzo pozytywnie i miło wspominać – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

O autorze