fbpx

#WielkieWyzwanie – dla kibiców Śląska

Śląsk Wrocław i Noblebet rzucają #WielkieWyzwanie kibicom WKS-u! Jeśli na niedzielnym meczu z Legią Warszawa poprawiona zostanie najwyższa frekwencja na Stadionie Wrocław w tym roku – główny sponsor klubu sfinansuje powstanie unikatowej sektorówki dla kibiców w kształcie klubowego trykotu.

WKS wygrał pięć meczów z rzędu i zajmuje pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Teraz do Wrocławia przyjedzie najlepsza obok Śląska drużyna ostatnich tygodni – wicemistrz Polski, Legia Warszawa. #WielkieWyzwanie, które czeka piłkarzy, stoi również przed kibicami Trójkolorowych. 

Fani wrocławskiego zespołu mogą swoją liczną obecnością nie tylko wspomóc zawodników na murawie, ale i otrzymać unikatową sektorówkę. Warunek? Wsparcie z trybun, jakiego w tym roku jeszcze nie było! Firma Noblebet, sponsor główny klubu, sfinansuje powstanie efektownej sektorówki-koszulki, jeśli fani podołają postawionemu wyzwaniu. A jest ono bardzo klarowne – trzeba pobić rekord frekwencji z meczów rozegranych na Stadionie Wrocław w 2019 roku. 

Do tej pory najlepszy wynik to 24 968 osób, które wspierało WKS podczas spotkania z Pogonią Szczecin. Wówczas, w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy, padł remis 1:1. Teraz wierzymy w lepszy wynik – i na murawie, i na trybunach! 

Warto przyjść licznie na mecz, by przyczynić się do sprostania wyzwaniu oraz wesprzeć Trójkolorowych w walce o kolejne zwycięstwo i utrzymanie Twierdzy Wrocław – ostatniego niezdobytego przez gości bastionu ligi w tym sezonie. Bilety do kupienia TUTAJ.