fbpx

Wiele atrakcji w sektorze rodzinnym

Fundacja Śląska Wrocław wraz z organizatorami projektu KIBICE RAZEM serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych atrakcjach na sektorze rodzinnym podczas najbliższego meczu z Legią Warszawa. Spotkanie 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy, podczas którego WKS będzie obchodził 75-lecie istnienia, zostanie rozegrane w niedzielę, 13 listopada.

Na fanów Śląska na sektorze D czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny – konkursy z nagrodami, stacje sportowe, dmuchańce, malowanie twarzy, quiz wiedzy o Śląsku Wrocław, kącik plastyczny i spotkanie z maskotką Orłem. Nie zabraknie stoiska z PlayStation, wizyty piłkarzy naszego klubu i okazji do zrobienia sobie zdjęcia na „ściance”. Najmłodsi fani mogą liczyć na bezpłatne kolorowanki i książeczki, starsi zaś na albumy książkowe. Nakład jest ograniczony, więc pamiętajcie – kto pierwszy, ten lepszy!

Z okazji 75-lecia istnienia Śląska Wrocław, kibice naszego klubu powalczą o specjalnie przygotowane jubileuszowe gadżety, które będzie można zdobyć w różnego rodzaju konkursach!

Startujemy już na godzinę przed meczem, a więc już od godz. 16.30 zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy przez całe spotkanie. Jesteśmy dla Was również w przerwie meczu!

Pokażmy, jak kibicuje SEKTOR RODZINNY! Do zobaczenia na Tarczyński Arena!

Działania współfinansowane są ze środków projektu KIBICE RAZEM, który od ponad 10 lat zachęca do wspólnego kibicowania i pokazuje najlepszą stronę sportu.