fbpx

Ważne zwycięstwo szczypiornistów Śląska

WKS Śląsk Wrocław piłka ręczna

W ramach 15. kolejki Ligi Centralnej szczypiorniści Śląska Wrocław pokonali w wyjazdowym spotkaniu AZS AWF Biała Podlaska 27:25!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Udana bitwa o 4. pozycję w tabeli

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

To był bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania czwartej lokaty w Lidze Centralnej szczypiornistów. WKS Śląsk Wrocław choć początkowo miał dość spore problemy z powstrzymaniem piłkarzy z Białej Podlaskiej, to jednak z każdą kolejną minutą się rozkręcał, zdołając po zmianie stron wypracować sobie nawet 5-bramkową przewagę. Pomimo licznych nacisków ze strony miejscowych, wrocławianie dowieźli prowadzenie do końca i wracają do stolicy Dolnego Śląska z trzema oczkami!

– Pokazaliśmy, że mamy charakter i jesteśmy drużyną. Warto docenić udany debiut w Trójkolorowych barwach Kamila Ramiączka, a także świetną dyspozycję w bramce Marcina Dytko. Zwyciężyła jedność – mówią przedstawiciele Śląska Wrocław.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy rozgrywający w drużynie Śląska Wrocław Handball

W starciu WKS Śląska Wrocław z AZS AWF Biała Podlaska najwięcej bramek dla Wojskowych zdobyli Michał Wiewiórski (6 bramek) i Konrad Cegłowski (5 trafień).

Śląsk po 15. kolejkach Ligi Centralnej w stawce zajmuje 4. miejsce. Zwycięstwo z ekipą z Białej Podlaskiej (3. miejsce) pozwoliło Wojskowym powiększyć przewagę nad piątą Stalą Gorzów do 3 oczek.

AZS AWF Biała Podlaska – WKS Śląsk Wrocław 25:27 (14:15)

Czytaj także