fbpx

W weekend piknik “Kibice Razem”

Wraz z końcem lata zapraszamy wszystkich na dwa wydarzenia z Fundacją Śląska Wrocław! W najbliższy weekend widzimy się na pikniku Kibice Razem”.

W imieniu Fundacji Śląska Wrocław, Serca Szczepina, Przyjaznego Tarnogaju i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego zapraszamy na piknik “Kibice Razem”! 

Nasza wielka sportowa rodzina tym razem spotyka się na Szczepinie i na Tarnogaju! Wszystko w odbędzie się w fantastycznej, plenerowej atmosferze! Wiemy, że polubiliście pikniki osiedlowe “Kibice Razem” wraz z ich pełnym spectrum atrakcji – warsztatami plastycznymi, potyczkami sportowymi i konkursami z nagrodami i biletami na mecze drużyny Śląska Wrocław!

Na piknikach “Kibice Razem” zawsze dużo się dzieje, a niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się warsztaty z malowania plecaczków klubowych oraz wspólne spray’owanie transparentu osiedlowego. Akcja jest najlepszym dowodem na to, że najlepsze kibicowanie to wspólne kibicowanie! Oczywiście, tych wszystkich zabaw nie zabraknie podczas dwóch ostatnich pikników w tym roku. Gościnni organizatorzy na swoich osiedlach zapewniają masę atrakcji.

Atrakcje dla każdego uczestnika przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu “Kibice Razem”, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej.

Kiedy i gdzie odbędą się pikniki? 

SZCZEPIN | 24.09. | SOBOTA 16:00 – 19:00

kontener parku ESK: skwer św. o. Damiana de Veuster | TUTAJ LINK DO WYDARZENIA

TARNOGAJ | 25.09. | NIEDZIELA 15:00 – 18:00

kontener parku ESK: Park Tarnogajski

Zapraszamy!

O autorze