fbpx

W sobotę Śląsk podejmie Cracovię

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia, drużyna lidera PKO Ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław podejmie na własnym stadionie Cracovię.

Spotkanie w ramach 5. kolejki rozpocznie się na Stadion Wrocław o godzinie 15.00. #IdęNaLidera

Wrocławian, którzy przewodzą w stawce z dorobkiem 10 punktów, czeka starcie z bardzo trudnym rywalem. Zespół z Krakowa, choć szybko odpadł z rozgrywek Ligi Europy, na polskim podwórku zaczyna sobie radzić coraz lepiej. W ostatnich dwóch pojedynkach podopieczni trenera Michała Probierz zapisali na swoim koncie komplet punktów, pokonując kolejno Raków Częstochowa i Koronę Kielce. Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu ze Śląskiem, krakowianie mieli dość łatwy początek rozgrywek.

Z kolei podopieczni trenera Vitezslava Lavićki, którzy w obecnym sezonie nie zaznali smaku porażki, dotychczas mierzyli się już z Piastem, Legią czy Lechem. Choć wielu ekspertów sondowało, że tak trudy terminarz może już na starcie pogrążyć wrocławską drużynę i zniechęcić kibiców do przychodzenia na stadion, stało się zupełnie inaczej.

Trójkolorowi są jedną z najlepiej grających drużyn w Ekstraklasie, a w trakcie ich spotkań komentatorzy wypowiadają się o stylu ich gry w samych superlatywach.

Miejmy nadzieję, że po sobotnim starciu na Stadionie Wrocław, przy ogromnym wsparciu kibiców, zawodnicy WKS-u będą kontynuować fantastyczną passę i nadal pozostaną liderem PKO BP Ekstraklasy.

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. #ToJestTwójKlub 🇮🇹

O autorze