fbpx

#VolleyWrocław po raz kolejny bierze udział w Szlachetnej Paczce

Już kolejny raz #VolleyWrocław włącza się w akcję Szlachetna Paczka. Wrocławski zespół ponownie zdecydował się pomóc starszej, samotnej osobie i tym razem będzie to Pani Gabriela. Kibice, którzy również chcą dołożyć swoją cegiełkę do jej świątecznej paczki, wejdą za darmo na najbliższy domowy mecz wrocławskiej drużyny, czyli czwartkowe spotkanie z UNI Opole.

W tym roku w ramach Szlachetnej Paczki #VolleyWrocław przygotowuje świąteczny prezent dla Pani Grabieli, której choroba stawu kolanowego ogranicza możliwość poruszania. Jej skromna emerytura wystarcza na pokrycie kosztów związanych z mieszkaniem i leczeniem, niewiele zostaje jednak na inne wydatki. Trzy najważniejsze potrzeby Pani Gabrieli to:

  • Żywność
  • Odzież
  • Telefon typu smartfon.

– Chcielibyśmy, żeby nasz Volejowy Mikołaj spełnił również resztę próśb Pani Gabrieli, które poprawią standard jej życia i na pewno wywołają uśmiech na twarzy (odkurzacz, poduszka, koc, ręczniki, deska sedesowa, panele podłogowe 25mkw, listwy przypodłogowe 15mkw, środki czystości, obuwie sportowe, duża kosmetyczka, rehabilitacja) – mówią przedstawiciele #VolleyWrocław i dodają:

– Wiemy, że również Wy chętnie dorzucacie swoją cegiełkę (a czasem całkiem dużą cegłę) do przygotowywanych paczek. Taka możliwość będzie również w tym roku.

W czasie najbliższego domowego meczu #VolleyWrocław (8 grudnia, g. 21:00) wystawione zostaną specjalne kosze, do których będzie można włożyć potrzebne produkty.

– Planujecie spełnić jedno z życzeń specjalnych (deska sedesowa, telefon, panele, listwy, odkurzacz)? Napiszcie maila na adres: p.jeziorska@volleywroclaw.pl, żeby dowiedzieć się czy nie znalazł się już jakiś dobry duszek, który spełni to życzenie – zachęcają przedstawiciele klubu.

O szczegółach dotyczących próśb Pani Gabrieli przeczytacie więcej pod linkiem: Wybór rodziny – opis rodziny – Szlachetna Paczka

źródło: volleywroclaw.pl