fbpx

#VolleyWrocław nie zdobył Łodzi

Siatkarki #VolleyWrocław nie sprostały faworytkom dzisiejszego spotkania i w czterech setach przegrały z ŁKS-eM Comerceccon Łódź. Statuetka MVP powędrowała w ręce Kamili Witkowskiej.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Volejki mocno postawiły się faworytkom

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Warto jednak zaznaczyć, że zwycięstwo miejscowym wcale nie przyszło łatwo, a wrocławianki bardzo mocno postawiły się wiceliderkom TAURON ligi. Gospodynie zwyciężyły w dwóch pierwszych partiach (do 23 i 27), jednak w kolejnej odsłonie Volejki zdemolowały ŁKS i pokonały zakończyły partię do 15. Niestety, w ostatniej, czwartej części meczu łodzianki, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały, w pewnym momencie odskoczyły na tyle, że przyjezdne nie były w stanie nawiązać równej walki i ostatecznie poległy 21:25.

Siatkarki #VolleyWrocław jak dotąd rozegrały 15 spotkań, notując w nich 14 oczek. Bilans Volejek to 5 zwycięstw i 10 porażek, a zdobycz punktowa pozwala im plasować się w ligowym zestawieniu na 7. pozycji.

MVP: Kamila Witkowska

ŁKS Comerceccon Łódź  – #VolleyWrocław 3:1 (25:23, 29:27, 15:25, 25:21)

ŁKS: Gryka (13), Witkowska (16), Diouf (22), Górecka (13), Ratzke (3), Piasecka (1), Maj-Erwardt (libero) oraz Drabek (libero), Scuka (8), Gajer, Hryszczuk

#Volley: Szczurowska (20), Bidias (23), Pacak (7), Muhlsteinova (1), Witowska (9), Bączyńska (17), Saad (libero) oraz Szady, Chorąża (libero), Cembrzyńska

Czytaj także: