fbpx

#VolleyWrocław lepszy od Radomki

W spotkaniu 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet drużyna #VolleyWrocław pokonała w hali Orbita E. LECLERC Radomkę Radom 3:1. Wrocławianki wygrały pierwszy raz od 4 stycznia.

Siatkarki #VolleyWrocław przystępowały do dzisiejszego meczu z nadzieją na zwycięstwo i zrównanie się w tabeli z Radomką. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą były radomianki, które wygrały wówczas 3:1.

Spotkanie było wyrównane od pierwszego gwizdka sędziego. Pierwszą partię wygrały siatkarki z Radomia do 19. Wrocławianki przebudziły się w kolejnych dwóch setach, które zakończyły na swoją korzyść odpowiednio do 19 i 22. W czwartym secie obie drużyny naprzemiennie wychodziły na prowadzenie, ale ostatecznie to gospodynie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść i dzięki zdecydowanej wygranej 25:17 zakończyły całą rywalizację wynikiem 3:1.

Siatkarki #VolleyWrocław dzięki dzisiejszej wygranej zakończyły serię czterech porażek z rzędu i zrównały się punktami w tabeli LSK z E. LECLERC Radomką Radom. Mimo wszystko pozostaną na 11. miejscu w Lidze Siatkówki Kobiet.

#VolleyWrocław-E. LECLERC Radomka Radom 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:17)