fbpx

Trzech zawodników na celowniku Śląska Wrocław!

Wrocławianie, którzy dzielnie walczą o awans do europejskich pucharów, myślą także o potencjalnych wzmocnieniach już w kontekście przyszłego sezonu. Opierając się na doniesieniach serwisu slasknet.com, drużyna z Dolnego Śląska zabiega o trzech zawodników, którzy mogliby realnie wzmocnić siłę Wojskowych.

Już kilka dni wcześniej pisaliśmy o potencjalnym zainteresowaniu Śląska Bartłomiejem Pawłowskim, który być może zdecyduje się zamienić gorącą Turcję, na stolicę Dolnego Śląska, jednak w jego przypadku WKS nie jest jedynym klubem, który ma na nieco zakusy.

Dziś wyciekły kolejne plotki transferowe. Jeden z fanowskich serwisów o WKS-ie – slasknet.com podaje, że wrocławianie są bardzo zainteresowani pozyskaniem Petra Schwarza z Rakowa Częstochowa, Waldemara Soboty z FC Sankt Pauli, a także Michała Bednarskiego z II-ligowego Górnika Polkowice, który początkowo miałby być desygnowany do rezerw Śląska.

Petr Schwarz, fot. rakow.com

W przypadku Shwarza byłoby to trafne wzmocnienie środka pola – a przypomnijmy, że po zakończeniu bieżącego sezonu kilku graczy może opuścić Trójkolorowych. Z kolei transfer Wlademara Soboty zależy jest także od oferty, jaką włodarze klubu z Hamburga zechcą mu złożyć. Z Twitterowych doniesień wynika, że były pomocnik WKS-u żąda od klubu dwuletniego kontraktu, zatem jeśli niemieccy działacze nie zdecydują się przedłożyć mu takiej oferty, Sobota być może wybierze wrocławski zespół.