fbpx

Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląsk – Lions

WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 11.02.2023

WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 11.02.2023

8 marca, w ramach 15. kolejki rozgrywek 7DAYS EuroCup Śląsk Wrocław podejmie w Hali Stulecia drużynę London Lions. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. 

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Kup bilet na mecz Śląsk Wrocław – London Lions

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Niemal miesiąc bez domowego meczu Śląska Wrocław to zdecydowanie za długo! Po przerwie na spotkania reprezentacji narodowej koszykarze WKS-u wracają do akcji i już 8 marca czeka ich starcie z przeciwnikiem z Wielkiej Brytanii.

Nie da się ukryć, że w tym sezonie wyniki Wojskowych na arenie europejskiej są zdecydowanie poniżej oczekiwań zarówno samego klubu, jak i zawsze zaangażowanych w doping kibiców. Czas zakończyć złą passę i w końcu udowodnić swoją siłę, tym bardziej, że najbliższe spotkanie Śląska to jednocześnie debiut na ławce trenerskiej nowego szkoleniowca. Nie będzie jednak łatwo, bowiem w ekipie London Lions znajdują się m.in. byli gracze NBA Sam Dekker czy Kosta Koufos.

Najbliższy pojedynek WKS Śląska Wrocław w ramach 7DAYS Eurocup odbędzie się 8 marca, w hali Stulecia, o godzinie 18.45. Bilety tradycyjnie są dostępne w serwisie abilet.pl. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na stronę z biletami. 

Czytaj także: