fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Trudny rywal na drodze #VolleyWrocław

Przed #VolleyWrocław ostatni mecz pierwszej rundy fazy zasadniczej Tauron Ligi. Do Wrocławia przyjedzie mocny zespół – E. Leclerc Radomka Radom. Wszystko wskazuje na emocjonujące starcie, a oprócz boiskowych emocji – na kibiców w Orbicie czeka kilka mikołajkowych atrakcji.

Przed sezonem Radomka stawiana była w roli jednego z faworytów ligi. Rzeczywistość jednak zweryfikowała możliwości zespołu, przynajmniej w pierwszej rundzie fazy zasadniczej. Obecnie radomianki są na 6. pozycji, co zdecydowanie nie oddaje potencjału drużyny. W ekipie brakowało jednak ważnego ogniwa. Jest nim rozgrywająca – Katarzyna Skorupa, która właśnie teraz powraca do regularnej gry i z pewnością udowodni, że jest jednym z filarów zespołu trenera Riccardo Marchesiego.

Po drugiej stronie siatki, w ekipie z Wrocławia, ponownie mobilizacja. Za siatkarkami z Dolnego Śląska nieudany wyjazd do Opola. Wrocławscy kibice liczyli na zwycięstwo i pełną pulę w spotkaniu z Uni Opole – niestety zakończyło się przegraną, mimo prowadzenia w meczu 2:1. To jednak za wrocławiankami, które zgodnie powtarzają, że z meczu z Radomiem wyciągnęły już wnioski. Ostatni tydzień solidnie przepracowały – najpierw na odnowie biologicznej w Centrum Regeneracji i Fizjoterapii Eliasz Zientara oraz korzystając z przyrządów Compex, następnie realizując jednostki treningowe w siłowni i hali.

– Jako zespół jesteśmy bardzo zmotywowane, by w tym meczu walczyć o punkty i piąć się w ligowej tabeli. Przed nami trudny rywal z klasowymi zawodniczkami w składzie. Gwarantuje, że w Orbicie będą superemocje, a oprócz tych boiskowych – możecie wesprzeć Szlachetną Paczkę, czy zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem, który zapowiedział wizytę w hali – powiedziała Joanna Chorąża, przyjmująca #VolleyWrocław

Emocje sportowe to niejedyne emocje, jakich można spodziewać się w Orbicie. W niedzielę po raz kolejny zostanie uruchomiona Strefa Wyzwań. Dzieci pod okiem animatorów będą mogły bawić się w Strefie dla Dzieci. Na trybunach oprócz SuperVolejki pojawi się także św. Mikołaj. Kibice będą mogli wziąć udział także w akcji, w której klub wraz z fanami organizuje Szlachetną Paczkę.

Bilety na niedzielny mecz można zakupić wyłącznie przez internet za pomocą portalu Eventim oraz KupBilet.pl Początek meczu zaplanowano na 12:30. Transmisję spotkania można będzie zobaczyć w Polsat Box Go.