fbpx

Treningi futsalu dla dzieci! Zaprasza Śląsk Wrocław

WKS Śląsk Futsal Wrocław zaprasza na treningi dzieci z roczników 2011-2018. Pierwsza okazja, aby posmakować tajników futsalu już 4 stycznia 2023 roku, o godzinie 16.00. Zajęcia odbędą się w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, przy ul. Chełmońskiego 43.

Jak zapewniają przedstawiciele klubu, trening futsalu gwarantuje znakomitą intensywność psychomotoryczną, a także rozwój tak ważnych elementów jak: technika, rozumienie gry, sprawność ogólną czy motorykę.

Korzyści płynących z treningu futsalu jest ogrom – szczególnie dla najmłodszych dzieci i jest to fantastyczne uzupełnienie treningu piłkarskiego. Paradoksalnie to Brazylijczycy, Hiszpanie czy Portugalczycy jako pierwsi pokazali, że trening futsalu w pierwszych latach szkolenia to fundament pod późniejsze sukcesy.

– Ważną informacją jest fakt, że trening futsalu ze Śląskiem nie koliduje z treningami w klubach macierzystych. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci, bez względu na przynależność klubową, które chcą rozwijać swój potencjał – mówią w WKS Śląśk Futsal Wrocław.

Wszelkie informacje o treningach można nabyć pod numerem telefonu 696 472 203 lub kontaktując się drogą mailową: biuro@futsalslaskwroclaw.pl

Zapraszamy!