fbpx

Trener Vitezslav Lavićka po meczu z Jagiellonią

Zobaczcie, co na pomeczowej konferencji po porażce Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok powiedział trener Trójkolorowych Vitezslav Lavićka.

Vitezslav Lavička: – Obydwaj zawodnicy, którzy dość szybko zostali zmienieni – Puerto i Chrapek – mieli problemu z kontuzjami. U Puerto chodziło o mięsień przywodziciela, dlatego w przerwie został zastąpiony przez Celebana. Na początku drugiej połowy problemy z kostką miał Chrapek i również musiał opuścić boisko.

– Rzut karny? Widziałem powtórki. Cóż, co mam powiedzieć? Każdy, kto widział tę sytuację, może ocenić ją samemu. 

– Zgadzam się, że brakuje nam dokładnych zagrań do przodu. Mecz był wyrównany, obie drużyny wykonały wiele pracy. W drugiej połowie mieliśmy jedną bardzo dobrą szansę, Exposito i Płacheta, ale nie udało się trafić, był tylko słupek. Za mało mieliśmy dobrych podań w ofensywie.

– Taki debiut nie był łatwy dla Cotugno, ponieważ musiał zagrać na lewej strony obrony. Grywał jednak wcześniej na tej pozycji i można powiedzieć, że jego debiut nie był zły. W końcówce meczu było wiać, że fizycznie trochę mu już brakowało. Dino Stiglec przyjechał z nami do Białegostoku, ale ostatecznie nie był gotowy dziś do występu na boisku.