fbpx

Trener Lavićka po spotkaniu z Górnikiem Zabrze

Na konferencji po spotkaniu Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze oczywiście nie zabrakło szkoleniowca Trójkolrowych Vitezslava Lavićki, który w pozytywnych słowach wypowiadał się o grze swojej druzyny.

– Krzysztof Mączyński choć miał małe problemy z przeciążonym kolanem, jako kapitan, przyjechał dziś z nami do Zabrza. Co prawda, nie mógł zagrać, ale swoją charyzmą dodał chłopakom otuchy – mówił Vitezslav Lavićka.

– Od naszych napastników oczekujemy zarówno bramek, jak i asyst. Dziś Exposito i Szczepan byli blisko zdobycia gola. Niestety, nie udało się, ale trzeba przyznać, że ciężko na wszystko pracowali. Zdajemy sobie jednak sprawę, że brakuje nam nieco jakości w tej ostatniej fazie akcji ofensywnych. Przemysław Płacheta dziś wykorzysta swoją szybkość, ale zabrakło mu doświadczenia w ostatniej części akcji, po której mógł zdobyć gola – komentował Lavićka.

– Jesteśmy jednak zadowoleni z tego, jak wyglądała nasza gra. Szanujemy punkt zdobyty w Zabrzu, bowiem wiemy, jak trudno gra się z Górnikiem na jego terenie – stwierdził szkoleniowiec WKS-u.