fbpx

Trener Andrzej Adamek straci posadę w Śląsku?

Powołując się na doniesienia Sportowych Faktów można wysnuć śmiałą tezę, że obecny szkoleniowiec koszykarskiego Śląska Andrzej Adamek straci posadę i nie poprowadzi drużyny w najbliższym spotkaniu wrocławian z Anwilem Włocławek.

Zespół Śląska nie radzi sobie ostatnio najlepiej, a szczególnie grając na własnym parkiecie, gdzie dotychczas zanotował zaledwie jedno zwycięstwo na pięć możliwych. Wojskowi po 8. kolejkach Energa Basket Ligi mają na swoim koncie zaledwie trzy zwycięstwa, a w ligowym zestawieniu znajdują się na odległym, dziesiątym miejscu.

Taka postawa z pewnością nie może napawać optymizmem, o czym doskonale wiedzą w klubie z Mieszczańskiej. Zatem doniesienia Sportowych Faktów mogą okazać się celne.

Jak podaje serwis, trener Andrzej Adamek po fatalnej porażce z GTK Gliwice nie poprowadzi już więcej drużyny w rozgrywkach EBL. Co więcej, szkoleniowiec został już odsunięty od pracy z zespołem, a obecnie klub poszukuje jego następcy.

Jeśli informacje się potwierdzą, Adamek będzie już kolejnym trenerem, który w ostatnim czasie przestanie współpracować z dotychczasowym klubem. Wcześniej pracę stracili już Marcin Lichtański, Jacek Winnicki oraz Kamil Piechucki.