fbpx

Serial o Betard Sparcie Wrocław

To jest Sparta - serial o Betard Sparcie Wrocław

To będzie niesamowita gratka dla fanów żużla, a w szczególności Betard Sparty Wrocław. Klub ze stolicy Dolnego Śląska zapowiedział, że kibice czarnego sportu niebawem będą mogli obejrzeć wyjątkowy serial o mistrzach Polski z 2021 roku!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

To jest Sparta – serial o mistrzach Polski z 2021 roku

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

“To jest Sparta” – właśnie taki tytuł będzie nosił serial o Betard Sparcie Wrocław, który niebawem ujrzy światło dzienne. Będzie to unikatowa opowieść o wrocławskim klubie, który jako mistrz Polski, z wielkimi aspiracjami na obronę tytułu, zakończył zeszłoroczne zmagania dopiero na 5. pozycji. Liczymy na to, że w serialu o Sparcie nie zabraknie smaczków, którymi wrocławianie przybliżą swoje niepowodzenie w sezonie 2022 – spowodowane w głównej mierze zawieszeniem Artioma Łaguty.

Na ten moment data premiery pierwszego odcinka serialu “To jest Sparta” nie jest znana (każda część będzie udostępniana w odpowiednim odstępie czasu). Wrocławski klub nie podał także więcej szczegółów dotyczących tej produkcji, która kręcona była przez cały poprzedni sezon.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu stacja Canal+ wyemitowała pierwszy w historii serial o żużlu “To jest żużel”, pokazując fanom czarnego sportu każdą rundę PGE Ekstraligi od kuchni.

To jest Sparta - serial o mistrzach Polski na żużlu z 2021 roku

Czytaj także: