fbpx

Szeregi Śląska opuści kolejny zawodnik?

Powołując się na informacje podane przez serwis transfery.info, można wnioskować, że szeregi Śląska Wrocław opuści kolejny zawodnik. Tym razem ze stolicy Dolnego Śląska ma odejść Mateusz Hołownia, który prawdopodobnie trafi do Wisły Kraków.

Przypomnijmy, Hołownia przyszedł do Śląska z Legii Warszawa, jednak jest to tylko i wyłącznie wypożyczenie, które prawdopodobnie niebawem dobiegnie końca. Jako, że młodzieżowiec nie miał w WKS-ie pewnego miejsca, bowiem na jego pozycji występuje jak na razie niezastąpiony Dino Stiglec, Hołownia zdecydował się powrócić do Warszawy. Jednak tam także nie będzie miał szans na grę, zatem w grę wchodzi kolejny transfer.

Wg transfery.info jego usługami dość poważnie zainteresowani są przedstawiciele Wisły Kraków z trenerem Arturem Skowronkiem na czele. Sprawa wydaje się być sensowna, gdyż krakowianie od dłuższego czasu poszukują lewego obrońcy, a wskutek braku porozumienia z jednym z bałkańskich piłkarzy, bowiem taki zawodnik był przymierzany do Białej Gwiazdy, na celniku znalazł się Hołownia.