fbpx

Szczypiorniści Śląska w starciu z Warmią Olsztyn

WKS Śląsk Wrocław - piłka ręczna

To już czwarty domowy mecz zawodników Śląska Wrocław Handball w 2023 roku. Podopieczni Bartłomieja Koprowskiego i Krzysztofa Mistaka w poprzednich trzech spotkaniach w Hali Orbita pokonali kolejno Orlen Upstream SRS Przemyśl, Budnex Stal Gorzów i KPR Autoinwest Żukowo. Teraz czas na starcie z Warmią Energa Olsztyn, do którego dojdzie w najbliższą sobotę.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Po czwarte domowe zwycięstwo w tym roku

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Pierwsze dwa miesiące 2023 roku były udane dla zawodników Śląska Wrocław Handball, w szczególności jeśli chodzi o spotkania rozgrywane przed własną publicznością. Dodatkowo wrocławianie pokonali na wyjeździe AZS AWF Biała Podlaska. Jedyną porażkę zanotowali w Zamościu.

Tydzień temu po emocjonującym spotkaniu wrocławianie pokonali KPR Autoinwest Żukowo 30:29.

– Dostarczyliśmy kibicom dobrego widowiska. To był mecz z kategorii trudnych. Prowadziliśmy na początku, jednak później mieliśmy przestój w grze. Często mówi się, że mecz zaczyna się tak naprawdę od 50 minuty i tak właśnie było. Odrobiliśmy straty, rywale zaczęli się mylić, a my to wykorzystaliśmy – ocenił Kacper Bogudziński, rozgrywający Śląska Wrocław Handball.

W najbliższej kolejce zespół z Wrocławia czeka kolejny mecz w Hali Orbita. Tym razem ich rywalem będzie Warmia Energa Olsztyn. Sobotni rywal Śląska Wrocław Handball zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając obecnie na koncie 9 punktów. W ostatniej kolejce olsztynianie pokonali Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec. Z całą pewnością mecz z drużyną walczącą o utrzymanie w Lidze Centralnej nie będzie należał do najłatwiejszych.

– Przed nami bardzo trudne spotkanie z zespołem z Olsztyna. Będziemy chcieli podtrzymać zwycięską passę w Hali Orbita. Liczymy, że będziecie naszym ósmym zawodnikiem – powiedział Kacper Bogudziński.

Spotkanie Śląsk Wrocław Handball – Warmia Energa Olsztyn rozpocznie się 4 marca, o godzinie 17.00.

Czytaj także: