fbpx

Startuje Migra Liga Szkół!

#VolleyWrocław wraz z partnerem, wydawnictwem Migra sp. z o.o. przygotowali specjalny projekt dla uczniów – drugi sezon Migra Liga Szkół.

Migra Liga Szkół to projekt grywalizacji dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Uczniowie otrzymują szansę na bezpłatne wejścia na mecze #VolleyWrocław i możliwość dopingowania siatkarek wrocławskiego klubu.

W ramach projektu szkoły będą ze sobą rywalizowały o wygranie nagrody głównej – sprzętu sportowego ufundowanego przez wydawnictwo Migra sp. z o.o. Obecność uczniów w hali będzie podstawą do wyliczania rankingu, który będzie aktualizowany po każdym domowym meczu #VolleyWrocław. Pod uwagę, oprócz frekwencji, będą brane także inne aspekty, jak sposób dopingowania siatkarek w hali oraz przygotowanie się do udziału w meczu. Dodatkowo będzie można zdobyć punkty podczas konkursów organizowanych w weekendowe dni meczowe.

Oprócz pobytu uczniów w hali meczowej i możliwości zobaczenia na żywo najlepszych siatkarek w Polsce – klub przygotował także inną aktywność. Wzorem ubiegłych lat wrocławskie siatkarki odwiedzą uczniów w ich szkołach i przeprowadzą z nimi siatkarską lekcję wychowania fizycznego.

Zmieniona formuła

W tym sezonie zmienia się nieco formuła Migry Ligi Szkół. Nadal uczestników do programu zgłasza szkoła, jednak do Orbity uczniowie będą mogli przyjść w grupach zorganizowanych z nauczycielem, ale także z rodzicem/prawnym opiekunem. W ten sposób wyjście na mecz będzie uniezależnione od harmonogramu pracy nauczyciela, a uczniowie będą mogli zbierać punkty dla swojej szkoły pod opieką rodziców i dzięki temu zwiększać szansę na zwycięstwo szkoły w klasyfikacji generalnej. Najlepsze szkoły będą miały także szansę na wzięcie udziału w eskorcie siatkarek na boisko przed meczami Ligi Siatkówki Kobiet.

Regulamin Migra Liga Szkół trafił na skrzynki mailowe szkół we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.  Zainteresowane placówki będą musiały zgłosić się do projektu za pomocą deklaracji. Więcej informacji o projekcie można uzyskać drogą mailową: m.motylewska@volleywroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 504-288-466.