Sportowy rozkład jazdy na weekend [7-8.03]

Zestawienie weekendowych wydarzeń sportowych we Wrocławiu. 7-8 marca – dzieje się wiele! Sami zobaczcie.

Sobota, 7 marca

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, godz. 12.00 (CLJ)

KPR Kobierzyce – MKS Perła Lublin, godz. 12.45 (Superliga Kobiet)

Śląsk II Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry, godz. 13.00 (III liga)

KFC Gwardia Wrocław – KPS Siedlce, godz. 15.00 (I liga siatkówka)

Ślęza Wrocław – ROW Rybnik, godz. 15.00 (III liga)

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – KS Hes BasketBall Wrocław, godz. 16.00 (II liga koszykówka)

Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław, godz. 17.30 (EBL)

Jagiellonia Białystok – WKS Śląsk Wrocław, godz. 20.00 (PKO Ekstraklasa)

Niedziela, 8 marca

Ślęza Wrocław – Zagłębie Wałbrzych, godz. 13.00 (III liga kobiet piłka nożna)

WKS Śląsk Forza Wrocław – UKS Olimp Grodków, godz. 13.30 (I liga piłka ręczna)

Sośnica Gliwice – AZS Wrocław, godz. 17.00 (futsal I liga)

Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski-Cukier, godz. 18.00 (EBLK)