fbpx

Sportowy rozkład jazdy na weekend [4-6.10]

Przed nami kolejny, niezwykle elektryzujący weekend w wykonaniu wrocławskich drużyn. Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają na Was w ciągu najbliższych dni.

Piątek, 4 października

  • Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, godz. 20.30 (Ekstraklasa)

Sobota, 5 października

  • AZS II Wrocław – KKS Zabrze, godz. 11.00 (II liga kobiet)
  • Cracovia – Śląsk Wrocław, godz. 12.00 (CLJ)
  • Śląsk II Wrocław – Ślęza Wrocław, godz. 13.00 (III liga)
  • Panthers Junior – Miners Wałbrzych, godz. 13.00 (futbol amerykański)
  • Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo, godz. 15.00 (IV liga)
  • Polonia Środa Śl. – Orzeł Pawłowice (Wrocław), godz. 16.00 (kl. okręgowa)
  • Pogoń Oleśnica – Parasol Wrocław, godz. 16.00 (kl. okręgowa)
  • KS Stal Gorzów – WKS Śląsk Forza Wrocław, godz. 16.00 (1. liga piłka ręczna)
  • KPR Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów, godz. 17.00 (PGNiG Superliga K)
  • Pogoń Prudnik – WKK Wrocław, godz. 17.30 (1. liga koszykówki)
  • Minchanka Mińsk – #VolleyWrocław, godz. 18.15 (Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej)
  • MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk Wrocław, godz. 19.00 (PLK)

Niedziela, 6 października

  • Mecz o 3. miejsce Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, godz. 11.00
  • Mecz o 1. miejsce Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, godz. 13.30
  • UKS Mickiewicz Kluczbork – KFC Gwardia Wrocław, godz. 18.00 (1. Liga siatkówka)

O autorze