Sportowy rozkład jazdy [24-27.10]

Przed nami kolejny, niezwykle elektryzujący weekend w wykonaniu wrocławskich drużyn. Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają na Was w ciągu najbliższych dni.

24 października, czwartek

  • Polpharma Stargard Gd. – WKS Śląsk Wrocław, godz. 17.30 (EBL)
  • KFC Gwardia Wrocław – Stal Nysa, godz. 20.15 (I liga, siatkówka)

26 października, sobota

  • AZS II Wrocław – Jaskółki Chorzów, 11.00 (II liga kobiet, piłka nozna)
  • Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, godz. 12.00 (CLJ)
  • Rugby Wrocław weźmie udział w II Turnieju Mistrzostw Polski Rugby 7, który odbędzie się w Warszawie.
  • AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Wrocław, godz. 12.00 (Ekstraliga K, pilka nożna)
  • Panthers Wrocław Juniors – Kraków Kings, godz. 13.00 (LFA J)
  • Ślęza Wrocław – Piast Żmigród, godz. 14.00 (III liga)
  • WKS Śląsk Forza Wrocław – Real Astromal Leszno, godz. 15.00 (I liga, piłka ręczna)
  • Polonia Stal Świdnica – Piast Żerniki (Wrocław), godz. 15.00 (IV liga)
  • Orzeł Pawłowice (Wrocław) – Barycz Sułów, godz. 15.00 (kl. okręgowa)
  • WKK Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut, godz. 18.00 (I liga koszykówka)
  • Chemik Police – #VolleyWrocław, godz. 18.00 (LSK)
  • EUROBUD JKS Jarosław – KPR Gminy Kobierzyce, godz. 19.30 (Superliga K)

27 października, niedziela

  • Lechia Zielona Góra – Śląsk II Wrocław, godz. 14.00 (III liga)
  • Orzeł Marszowice – Parasol Wrocław, godz. 14.30 (kl. okręgowa)
  • WKS Śląsk Wrocław – Arka Gdynia, godz. 15.00 (PKO Ekstraklasa)
  • Ślęza Wrocław – Energa Toruń, godz. 17.00 (EBL K)