Sportowy rozkład jazdy na weekend [12-13.10]

Przed nami kolejny, niezwykle elektryzujący weekend w wykonaniu wrocławskich drużyn. Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają na Was w ciągu najbliższych dni.

Sobota, 12 października

  • Śląsk Wrocław – Escola Varsovia, godz. 12.00 (CLJ)
  • Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork, godz. 15.00 (III liga)
  • Sokół Wielka Lipa – Piast Żerniki, godz. 15.00 (IV liga)
  • WKS Forza Wrocław – PKM Zachód AZS UZ, godz. 16.00 (I liga piłka ręczna)
  • Wisła Warszawa – #VolleyWrocław, godz. 18.00 (LSK)
  • WKK Wrocław – Miasto Szkła Krosno, godz. 18.00 (I liga koszykówka)

Niedziela, 13 października

  • Parasol Wrocław – Barycz Sułów, godz. 11.00 (kl. okręgowa)
  • WKS Śląsk Wrocław – King Szczecin, godz. 12.30 (PLK)
  • GKS Katowice – AZS Wrocław, godz. 13.00 (Ekstraliga K)
  • Moto Jelcz Oława – Ślęza Wrocław, godz. 14.00 (III liga K)
  • Polonia Bytom – Śląsk II Wrocław, godz. 15.00 (III liga)
  • Orzeł Pawłowice – Pogoń Oleśnica, godz. 15.00 (kl. okręgowa)
  • Ślęza Wrocław – Enea AZS Poznań, godz. 17.00 (BLK)
  • Gwardia Wrocław – ZAKSA Strzelce Opolskie, godz. 19.00 (I liga)