Sportowy rozkład jazdy [23-25.11]

Przed nami kolejny, niezwykle elektryzujący weekend w wykonaniu wrocławskich drużyn. Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają na Was w ciągu najbliższych dni.

23 listopada, sobota

  • Ślęza Wrocław – Ruch Zdzieszowice, godz. 12.00 (III liga)
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, godz. 12.00 (CLJ)
  • KS Hes BasketBall Wrocław – Ogniwo Piratesports Szczecin, godz. 13.00 (II liga koszykówka)
  • LZS Starowice Dolne – Śląsk II Wrocław, godz. 13.30 (III liga)
  • Piast Nowa Ruda – Piast Żerniki (Wrocław), godz. 13.30 (IV liga)
  • MKP Wołów – Orzeł Pawłowice (Wrocław), godz. 13.30 (kl. okręgowa)
  • Mechanik Brzezina – Parasol Wrocław, godz. 13.30 (kl. okręgowa)
  • AZS Uniwersytet Gdański – 1KS Ślęza Wrocław, godz. 17.00 (EBL K)
  • WKS Grunwald Poznań – WKS Śląsk Forza Wrocław, godz. 18.00 (I liga piłka ręczna)
  • Roben Gimbasket Wrocław – KS Kosz Pleszew, godz. 19.00 (II liga koszykówka)

24 listopada, niedziela

  • Górnik Wałbrzych – WKK Wrocław, godz. 16.00 (I liga koszykówka)
  • Berland OSiR Komprachcice – AZS Wrocław, godz. 17.00 (I liga futsal)
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, godz. 17.30 (Ekstraklasa)
  • Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław, godz. 17.30 (EBL)
  • KFC Gwardia Wrocław – Norwid Częstochowa, godz. 18.00 (I liga siatkówka)

25 listopada, poniedziałek

  • #VolleyWrocław – MKS Kalisz, godz. 20.30 (LSK)