fbpx

Sparta Wrocław rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2020

Już dziś, 6 grudnia, punktualnie o godzinie 12.00 wrocławska Sparta rozpocznie sprzedaż karnetów na domowe spotkania PGE Ekstraligi w sezonie 2020.

Co zyskujesz kupując karnet na sezon 2020:

1. Gwarancję najniższej ceny – cena karnetu obejmującego wszystkie 7 spotkań rundy zasadniczej stanowi równowartość biletów na 6 meczów w cenach bazowych (cena biletu na niektóre mecze rundy zasadniczej może być wyższa od ceny bazowej).

2. Pierwszeństwo w zakupie biletów na wrocławską rundę Grand Prix.

3. Pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę Play-Off PGE Ekstraligi.

4. Gwarancję miejsca – kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon.

5. Wygodę – posiadacze karnetów nie muszą pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży, nie muszą też odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem.

6. Posiadacze karnetów będą mogli uczestniczyć w konkursach przeznaczonych specjalnie dla nich, w których do wygrania są np. bilety na Grand Prix, wejścia do Parku Maszyn przed zawodami itp.

CO WAŻNE! – każdy posiadacz karnetu raz w sezonie może przekazać swój karnet innej osobie. W tym celu prosimy przed danym meczem o kontakt na adres bilety@wts.pl wpisując w temacie korespondencji „Przekazanie karnetu na mecz ……….”.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. W załączeniu przedstawiamy pełny cennik. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.plKarnety będą dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.

FIM Speedway Grand Prix

Sprzedaż biletów na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix rozpocznie się w styczniu. Konkretną datę rozpoczęcia sprzedaży podamy w późniejszym terminie. Zamówienia na bilety zbiorowe można składać pod adresem bilety@wts.pl do 31 grudnia.