fbpx

„Słodko-gorzki świat piłki nożnej” – spotkanie z Sebastianem Milą

Już jutro, 24.11, o godzinie 13.00, w Empiku we wrocławskiej Renomie odbędzie się spotkanie promujące najnowszą biografię Sebastiana Mili.

Tego Pana nikomu przedstawiać nie trzeba. Autor gola ze zwycięskiego meczu z Niemcami, fenomenalny rzut wolny z Manchesterem City, lider Śląska w sezonie mistrzowskim. Kariera pełna sukcesów, ale również i trudnych momentów, z których Sebastian zawsze wychodził zwycięsko.

Dziś już występuje w roli eksperta telewizyjnego, ale na szczęście znalazł czas, by przy pomocy Leszka Milewskiego wspomnienia o swojej jakże barwnej przygodzie z piłką przelać na papier i podzielić się nimi z czytelnikami.

W karierze Sebastiana bywały różne momenty. Zagrał ponad 300 meczów w Ekstraklasie, nie przeszkodziło to jednak w zasmakowaniu gry w Austrii czy Norwegii. W książce poznamy wiele ciekawych anegdot, które opisują zagraniczne wojaże, kulisy transferów, czy też różne perypetie widziane oczami głównego bohatera.

Książka na pewno warta poświęcenia czasu i pieniędzy, wszystkich ciekawych serdecznie zapraszamy jutro, godzina 13.00, Empik Renoma !