fbpx

Ślęza zdobywcą Regionalnego Pucharu Polski!

Wielkie brawa dla Ślęzy Wrocław. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego w wielkim finale o Regionalny Puchar Polski pokonali na terenie rywala 3:1 rezerwy Zagłębia Lubin i sięgnęli po końcowe trofeum!

Gracze Grzegorza Kowalskiego już w 1. minucie wyszli na prowadzenie! Najpierw strzelał Stempin, ale jego uderzenie sparował Kalinowski, jednak przy dobitce Guilherme był już bez szans! W pierwszej połowie więcej goli nie obserwowaliśmy, ale na boisku wymiana szła cios za cios!

W początkowej odsłonie drugiej części gry blisko strzelenia gola byli zarówno gracze Ślęzy, jak i rezerw Zagłębia, jednak wynik przez długi czas się nie zmieniał. A na kolejne trafienie musieliśmy czekać aż do 83. minuty! Wówczas na listę strzelców wpisał się Kornel Traczyk (zawodnik gości), a niespełna 120 sekund później ten sam zawodnik trafił po raz kolejny!

Małą rysę na wyniku pozostawiło jednak trafienie w 90. minucie Więcka, który zanotował honorowe trafienie dla Miedziowych.

Ostatecznie Ślęza pokonała rezerwy Zagłębia 3:1 i sięgnęła po Regionalny Puchar Polski!

Wielkie gratulacje!

Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław 1:3 (0:1)

Zagłębie II: 1. Kalinowski, 2. Borkowski, 3. Rogalski, 4. Lepczyński, 5. Hanc, 6. Kizyma, 7. Kłudka, 8. Dodziński, 9. Czuban, 10. Więcek, 11. Laskowski

Ślęza: 12. Zabielski – 8. Bohdanowicz, 22. Muszyński, 9. Lewkot, 15. Bialik, 21. Niewiadomski, 5. Stempin, 16. Dyr, 11. Traczyk, 10. Guilherme, 19. Stępień.