fbpx

Ślęza kończy prace nad balonem na Kłokoczycach. Od stycznia ruszy wynajem

Poprzedni tydzień był niezwykle ważny dla inwestycji Ślęzy Wrocław, która buduje na Kłokoczycach balon. Ten już chroni sztuczną murawę. Jak informuje klub, od stycznia ruszy wynajem boisk.

W ostatnich dniach grupa niemal dwudziestu osób, w tym trenerów Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław w pocie czoła rozkładała 11 powłok tworzących łącznie balon chroniący sztuczną murawę od opadów atmosferycznych i zalegającego śniegu. Każdą z powłok należało przewieźć, rozłożyć, a następnie własnoręcznie skręcić.

– Pod balonem przez 12 miesięcy w roku i 7 dni w tygodniu będzie dostępnych siedem boisk o wymiarach 20×40 metrów, każde z nich czynne od godz. 7 do 24. Do wynajęcia będzie także cała, pełnowymiarowa płyta – mówią w klubie.

Obecnie trwają jeszcze prace wykańczające konstrukcję balonu oraz kompletowanie zaplecza umożliwiającego rozgrywanie spotkań.

Wynajem rozpocznie się w czwartek 2 stycznia, a ceny zostaną ogłoszone w przyszłym miesiącu za pośrednictwem dedykowanej strony obiektu, gdzie będzie można również zarezerwować boisko.

Już teraz zapraszamy na Kłokoczyce!