fbpx

Ślęza i rezerwy Śląska zwycięskie w III lidze

Piłkarze rezerw Śląska Wrocław pozostają niepokonani w rozgrywkach III ligi. Cenne zwycięstwo z Ruchem odnieśli także zawodnicy Ślęzy Wrocław.

Podopieczni Piotra Jawnego, który do swojej dyspozycji miał także kilku zawodników z ekstraklasowego zespołu, po golu Szymona Krocza w 48. minucie zwyciężyli w niedzielnym pojedynku z Miedziowymi 1:0 i z kompletem punktów przewodzą w stawce III ligi grupy III. Co ciekawe, wrocławianie w tych rozgrywkach nie stracili jeszcze gola!

W dzisiejszym spotkaniu w szeregach Śląska zagrali m.in. Celeban, Pawelec czy Łyszczarz, dla których gra na poziomie III ligi była znakomitą jednostką wyrównawczą i możliwością utrzymania rytmu meczowego.

Skład Śląska: Szczerbal – Celeban (K), Pawelec, Kotowicz, Boruń, Bergier, Szpakowski, Łyszczarz, Krocz, Caliński, Kucharczyk

Poniżej możecie obejrzeć cały pojedynek pomiędzy rezerwami Śląska i Zagłębia.

Śląsk II Wrocław – Zagłębie II Lubin 1:0

Warto także zaznaczyć, że wczoraj, również na poziomie III ligi, piłkarze Ślęzy Wrocław pokonali na stadionie Oławka (na Niskich Łąkach) Ruch Chorzów. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego wygrali 2:0 po bramkach Muszyńskiego i Kotyla.

Ślęza z dorobkiem 7 punktów plasuje się na 4. miejscu.

Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów 2:0

fot. slaskwroclaw.pl

Autor: Patryk Załęczny