Ślęza demoluje rezerwy Górnika

W 23. kolejce III ligi Ślęza Wrocław zdemolowała rezerwy Górnika Zabrze 4:0.

Pierwsza bramka w wyjazdowym spotkaniu Ślęzy padła w 15. minucie, a wówczas piłkę w siatce umieścił Olejniczak. Prawdziwe emocje dopiero jednak nadchodziły!

Niespełna 9. minut po rozpoczęciu drugiej połowy prowadzenie Ślęzy z rzutu karnego podwyższył Pisarczuk, a w 61. minucie było już 3:0 dla podopiecznych Grzegorza Kowalskiego – bramka Stępienia. Dzieła zniszczenia drugiej drużyny Górnika dokonali sami zabrzanie, którzy w 80. minucie wpakowali piłkę do własnej siatki.

Ostatecznie Ślęza pokonała rezerwy Górnika 4:0 i dopisała do swojego dorobku cenne trzy oczka. Wrocławianie po 22. rozegranych meczach mają na swoim koncie 47 punktów, co pozwala im zajmować pozycję wicelidera rozgrywek (do pierwszego Ruchu Chorzów tracą 6 oczek).

Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław 0:4