fbpx

Śląsk zagra z Nysą Zgorzelec!

Choć runda jesienna PKO BP Ekstraklasy dobiegła już końca, zawodników Śląska czeka jeszcze jeden mecz w 2022 roku. Podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia w sobotę, 19 listopada, zmierzą się na wyjeździe z Nysą Zgorzelec, która świętuje 50-lecie istnienia klubu. Dobra informacja dla kibiców jest taka, że sparing będzie można obejrzeć na żywo na kanale Śląsk Wrocław TV.

Plan na zimę jest prosty – najpierw zasłużony wypoczynek, później trudy okresu przygotowawczego. Zanim to jednak nastąpi, piłkarze wrocławskiego Śląska zagrają mecz towarzyski z Nysą Zgorzelec. Gospodarze świętują właśnie 50-lecie istnienia klubu, a starcie z zespołem trenera Djurdjevicia stanowić będzie jeden z elementów obchodów jubileuszu.

MKS Nysa Zgorzelec występuje na co dzień w lidze okręgowej, w której po rundzie jesiennej zajmuje 9. miejsce z dorobkiem 20 punktów. Klub powstał w 1972 roku i od tego czasu występował nawet w 3. lidze. 

Początek meczu w sobotę, 19 listopada, o godz. 12.00. Spotkanie będzie transmitowane z komentarzem na żywo przez klubową telewizję Śląska Wrocław na kanale YouTube.