fbpx

Śląsk zagra sparing z Chrobrym

Podczas przerwy w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy, drużyna trenera Piotra Tworka rozegra zamknięty sparing z Chrobrym Głogów.

Przed Śląskiem jeszcze osiem spotkań do końca sezonu, które zdecydują o ostatecznym miejscu w rozgrywkach wrocławskiej drużyny. Zespół po nieudanej serii aż dziewięciu meczów bez zwycięstwa musi przede wszystkim zagwarantować sobie utrzymanie w Ekstraklasie, a następnie walczyć o jak największy awans w tabeli. Najbliższe spotkanie jest dla WKS-u nie tylko bardzo ważne, ale i zapowiada się na duże wyzwanie – do Wrocławia przyjeżdża Lech Poznań, jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa Polski. W Poznaniu Trójkolorowi przegrali aż 0:4, dlatego teraz konieczna jest wyraźne poprawa gry, by pokonać Kolejorza.

Podczas przygotowań do meczu WKS nie tylko intensywnie trenuje (chociażby dwa zajęcia dziennie), ale i rozegra sparing z czołową drużyną Fortuna 1. Ligi, niepokonanym w tym roku Chrobrym Głogów. Decyzją sztabu szkoleniowego spotkanie będzie zamknięte dla mediów i publiczności. Trenerzy chcą jak najlepiej przygotować piłkarzy do meczu z Lechem, który już w piątek, 1 kwietnia na Tarczyński Arena. Pierwszy gwizdek o godz. 20:30. Bilety na to spotkanie dostępne TUTAJ.

O autorze