fbpx

Śląsk wygrywa z Cracovią. Tak trener podsumowuje to spotkanie

Podsumowując dzisiejsze, ważne zwycięstwo Śląska (Lech Poznań traci punkty z Arką, także powiększamy przewagę nad Lechitami do 5 punktów), prezentujemy pomeczową wypowiedź trenera wrocławskiej ekipy Vitezslava Lavićki.

– Obejrzeliśmy bardzo ciekawy mecz, a słowa uznania należą się kibicom, którzy zapewnili świetną atmosferę, jestem im bardzo wdzięczny. Na boisku widzieliśmy bitwę, jednak to my ostatecznie pokazaliśmy mentalność zwycięzców. Mateuszowi Cholewiakowi należy się ogromny szacunek, a to, że jest to uniwersalny zawodnik, tylko dodaje mu wartości. Dzisiaj pokazał fenomenalne umiejętności i zapewnił nam trzy punkty.

– Cieszy także dyspozycja naszych młodzieżowców. Przemysław Płacheta z każdym meczem nabiera doświadczenia, a dziś przecież był blisko zdobycia bramki, podobnie jak Adrian Łyszczarz. Dla młodych graczy każdy mecz jest na wagę złota.

– W naszej drużynie mamy 12 zawodników. Tym 12-stym są nasi wierni kibice. Cieszę się, że nas dopingują. Wiemy, jak ciężki był dla nas poprzedni sezon, ale teraz idziemy w dobrą stronę. Chciałbym, żeby w kolejnych meczach kibice również dawali nam takie wsparcie jak dziś. Pamiętajmy, gramy za klub, miasto i za Dolny Śląsk.

fot. slaskwroclaw.pl